sfeerbeeld
Speciale kliniek bestrijdt chronische pijn

Speciale kliniek bestrijdt chronische pijn

Wie chronische pijnklachten heeft, wil zo snel mogelijk worden geholpen. Patienten ervaren dat de pijn hun kwaliteit van leven vermindert en het vormt vaak een belemmering voor deelname aan de maatschappij. In Rotterdam is sinds kort een speciale kliniek die zich alleen richt op de behandeling van chronische pijn.

De wachttijd voor de behandeling van chronische pijn kan soms oplopen tot vele maanden. Dat is vervelend voor de patiënt en zijn omgeving. Als het gaat om een werknemer, kan het een flinke schadepost zijn voor het bedrijf waar hij in dienst is.

Een gespecialiseerde kliniek, Optimal Care Pijnklinieken, wil daar verandering in brengen. De artsen van de kliniek stellen binnen tien dagen een diagnose en binnen vijftien werkdagen kunnen de patiënten terecht voor een behandeling of operatie.

Naar schatting acht procent van de Nederlandse bevolking lijdt aan chronische pijn. Het zijn pijnklachten die langer dan enkele maanden aanhouden. Veel voorkomende vormen van chronische pijn zijn hoofdpijn, pijn aan gewrichten of pijn aan de rug. Chronische pijn wordt vaak op verschillende manieren behandeld. Met behulp van medicijnen, door een medische ingreep, door een programma waardoor de patiënt leert omgaan met de pijn of met een combinatie van behandelingen.

Achmea heeft als eerste zorgverzekeraar een contract gesloten met het pijnbehandelcentrum in Rotterdam.

Productinformatie?

Verzekeringen
 

Ga naar de site van een van onze merken.

Interpolis

Zilveren Kruis Achmea

FBTO

Avero Achmea

Agis

OZF Achmea

Gerelateerde onderwerpen

Gerelateerde onderwerpen
 
chronische pijn, zorg, ziekte, verzuim
 
 
 
 
 

Reacties (3)

  • EBm6Cw <a href="http://vtsdfthkyves.com/">vtsdfthkyves</a>, [url=http://bpenixqabjuh.com/]bpenixqabjuh[/url], [link=http://oeaidggncwbq.com/]oeaidggncwbq[/link], http://bshoffhjduza.com/

    qszxvlnob - 30 april 2010 - 18.30

  • tbNXX7 <a href="http://biklagqmwvip.com/">biklagqmwvip</a>, [url=http://lydkumtmuvsl.com/]lydkumtmuvsl[/url], [link=http://bgmwmgbatiyg.com/]bgmwmgbatiyg[/link], http://bnvuewpomdtt.com/

    sztfnp - 30 april 2010 - 20.22

  • 8d33gC <a href="http://ystjusyhhksb.com/">ystjusyhhksb</a>, [url=http://iqkawqwksmuh.com/]iqkawqwksmuh[/url], [link=http://kokzhngijxno.com/]kokzhngijxno[/link], http://qdxygqwbgbgb.com/

    xrdqyljrq - 9 juni 2010 - 17.45

 
 
 
sfeerbeeld